O nas

 

Eksplorowanie różnych stron Świata dawniej było dla wybranych. Dzisiaj to parę banknotów, być może trochę wyrzeczeń i cały Świat jest na wyciągnięcie ręki każdego. Polećmy, pojedźmy, popłyńmy do miejsc bujnej przyrody, wielu kultur, religii, zwyczajów. Niech będzie to...

Znamy nasze podwórko, zarówno od strony oferenta, jak i odbiorcy usług turystycznych. Zanim rozpoczęliśmy działalność Carefree Travel, sami przejechaliśmy dużą część świata z różnymi biurami podróży z Polski, a ze sprawdzonymi touroperatorami w praktyce, nawiązaliśmy współpracę oferując ich imprezy turystyczne.

Kochamy to co robimy. Carefree Travel powstało z pasji do podróżowania. Jak do tej pory udało nam się zwiedzić kilkadziesiąt krajów a wiele miejsc, które oferujemy odwiedziliśmy osobiście. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w doradztwie i w doborze oferty dla Państwa. ​Podpowiemy również z jakich wycieczek fakultatywnych warto skorzystać i które miejsca warto zobaczyć...

Carefree Travel jest agencyjnym biurem podróży, które współpracuje ze znanymi i sprawdzonymi touroperatorami, posiadającymi gwarancje ubezpieczeniowe oraz niezbędne licencje i zezwolenia na organizację imprez turystycznych, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i udany, bezpieczny wypoczynek naszych Klientów.

W Carefree Travel masz możliwość wyboru wielu różnorodnych usług turystycznych, a także możliwość porównania ofert kilkudziesięciu organizatorów i wybór tej najkorzystniejszej pod względem jakości świadczonych usług i ceny. Za cel stawiamy sobie spełnianie potrzeb naszych Klientów, dostosowanych do ich indywidualnych upodobań i marzeń.

Z oferty Carefree Travel korzystają Klienci z całego Województwa pomorskiego między innymi z takich miast, jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Kartuzy, Kościerzyna, Starogard Gdański, Wejherowo i z kilkudziesięciu miejscowości w pobliżu siedziby naszego biura w Baninie. Z Polski najwięcej klientów mamy w Rzeszowie, Szczecinie, Tarnobrzegu, Warszawie i Wrocławiu.

Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura, również do kontaktu telefonicznego i mailowego. Przygotujujemy specjalnie dla Ciebie jak najlepszą ofertę, a także odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.  
* Ceny naszych ofert są identyczne jak u organizatorów, których imprezy turystyczne sprzedajemy.

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500